C420C222F1G5HA7200
Numer produktu DigiKey
399-C420C222F1G5HA7200TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C420C222F1G5HA7200
Opis
CAP CER AXL
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Modele EDA/CAD
C420C222F1G5HA7200 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,200" (2,54mm x 5,08mm) (śr. x dł.)