C420C183F1G5TA
Numer produktu DigiKey
399-C420C183F1G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C420C183F1G5TA
Opis
CAP CER 0.018UF 100V C0G AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.018 µF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Modele EDA/CAD
C420C183F1G5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,200" (2,54mm x 5,08mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±1%