C420C153F1G5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
0.015 µF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C420C153F1G5TA
Numer produktu DigiKey
C420C153F1G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C420C153F1G5TA
Opis
CAP CER 0.015UF 100V C0G AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C420C153F1G5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,200" (2,54mm x 5,08mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±1%