C420C112F2G5TA7200 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
1100 pF ±1% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C420C112F2G5TA7200
Numer produktu DigiKey
C420C112F2G5TA7200-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C420C112F2G5TA7200
Opis
CAP CER 1100PF 200V C0G AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C420C112F2G5TA7200 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,200" (2,54mm x 5,08mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±1%