C410C912F1G5TA
Numer produktu DigiKey
399-C410C912F1G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C410C912F1G5TA
Opis
CAP CER 9100PF 100V C0G AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
9100 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Modele EDA/CAD
C410C912F1G5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,095" x 0,170" (2,41mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±1%