C410C821F2G5TA7200 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
820 pF ±1% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C410C821F2G5TA7200
Numer produktu DigiKey
C410C821F2G5TA7200-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C410C821F2G5TA7200
Opis
CAP CER 820PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C410C821F2G5TA7200 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,095" x 0,170" (2,41mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±1%