C410C752KAG5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Odpowiednik parametryczny
7500 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C410C752KAG5TA
Numer produktu DigiKey
C410C752KAG5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C410C752KAG5TA
Opis
CAP CER 7500PF 250V C0G AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C410C752KAG5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,095" x 0,170" (2,41mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%