C410C471JAG5TA
Numer produktu DigiKey
399-C410C471JAG5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C410C471JAG5TA
Opis
CAP CER 470PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Modele EDA/CAD
C410C471JAG5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,095" x 0,170" (2,41mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±5%