C410C270FAG5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
27 pF ±1% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C410C270FAG5TA
Numer produktu DigiKey
C410C270FAG5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C410C270FAG5TA
Opis
CAP CER 27PF 250V C0G/NP0 AXIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C410C270FAG5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,095" x 0,170" (2,41mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±1%