C410C225K3R5TA
Numer produktu DigiKey
C410C225K3R5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C410C225K3R5TA
Opis
CAP CER 2.2UF 25V X7R AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Modele EDA/CAD
C410C225K3R5TA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,095" x 0,170" (2,41mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%