C410C223K5R5TA
Numer produktu DigiKey
399-C410C223K5R5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C410C223K5R5TA
Opis
CAP CER 0.022UF 50V X7R AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Modele EDA/CAD
C410C223K5R5TA Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,170" (2,54mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%