C410C103M5R5TA7200
Numer produktu DigiKey
399-15261-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-15261-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C410C103M5R5TA7200
Opis
CAP CER 10000PF 50V X7R AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Modele EDA/CAD
C410C103M5R5TA7200 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,095" x 0,170" (2,41mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±20%