C410C103M1U5TA7200
Numer produktu DigiKey
399-4453-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-4453-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C410C103M1U5TA7200
Opis
CAP CER 10000PF 100V Z5U AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne Z5U Osiowa
Modele EDA/CAD
C410C103M1U5TA7200 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,170" (2,54mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±20%