C410C103G5G5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
10000 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C410C103G5G5TA
Numer produktu DigiKey
C410C103G5G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C410C103G5G5TA
Opis
CAP CER 10000PF 50V C0G AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C410C103G5G5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,095" x 0,170" (2,41mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±2%