C3640C153KGJACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C3640C153KGJACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C3640C153KGJACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C3640C153KGJACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C3640C153KGJACAUTO
Opis
CAP CER 0.015UF 2KV U2J 3640
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.015 µF ±10% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne U2J 3640 (9110 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C3640C153KGJACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
3640 (9110 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,358" x 0,402" (9,10mm x 10,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)