C3640C153KGJACAUTO | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C3640C153KGJACAUTO |
Opis | CAP CER 0.015UF 2KV U2J 3640 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.015 µF ±10% 2000V (2kV) Kondensatory ceramiczne U2J 3640 (9110 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C3640C153KGJACAUTO Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Niski poziom ESL, wysokie napięcie |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 3640 (9110 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,358" x 0,402" (9,10mm x 10,20mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,106" (2,70mm) |