C350C563J2G5TA
Numer produktu DigiKey
399-C350C563J2G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C350C563J2G5TA
Opis
CAP CER RAD MONO
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.056 µF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C350C563J2G5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Rozmiar / wymiar
0,330" x 0,200" (8,38mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,400" (10,16mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,400" (10,16mm)