C350C395K5R5HA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
3.9 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C350C395K5R5HA
Numer produktu DigiKey
399-C350C395K5R5HA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C350C395K5R5HA
Opis
CAP CER RAD MONO
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C350C395K5R5HA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,330" x 0,200" (8,38mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,400" (10,16mm)