C350C394MCR5TA
Numer produktu DigiKey
399-3515-ND
Producent
Numer produktu producenta
C350C394MCR5TA
Opis
CAP CER 0.39UF 500V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.39 µF ±20% 500V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C350C394MCR5TA Modele
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,500" x 0,270" (12,70mm x 6,86mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,560" (14,22mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,400" (10,16mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C