C346C684K1R5TA
Numer produktu DigiKey
399-C346C684K1R5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C346C684K1R5TA
Szczegółowy opis
0.68 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
C346C684K1R5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,290" x 0,160" (7,36mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)