C346C563KDR5TA7301
Numer produktu DigiKey
399-C346C563KDR5TA7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C346C563KDR5TA7301
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.056 µF ±10% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
C346C563KDR5TA7301 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,400" x 0,270" (10,16mm x 6,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,589" (14,97mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)