C346C125K2R5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.2 µF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C346C125K2R5TA
Numer produktu DigiKey
399-C346C125K2R5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C346C125K2R5TA
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C346C125K2R5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,290" x 0,160" (7,36mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)