C340C824K1R5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.82 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C340C824K1R5TA
Numer produktu DigiKey
399-C340C824K1R5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C340C824K1R5TA
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C340C824K1R5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,290" x 0,160" (7,36mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)