C340C683K1G5TA9248 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla C340C683K1G5TA9248 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C340C683K1G5TA9248
Numer produktu DigiKey
399-C340C683K1G5TA9248-ND
Producent
Numer produktu producenta
C340C683K1G5TA9248
Opis
.068UF 100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.068 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,290" x 0,160" (7,36mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)