C340C274KCR5TA7303 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.27 µF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C340C274KCR5TA7303
Numer produktu DigiKey
399-C340C274KCR5TA7303TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C340C274KCR5TA7303
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C340C274KCR5TA7303 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,400" x 0,270" (10,16mm x 6,85mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,560" (14,22mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)