C340C105M1U5HA7303 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne Z5U Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C340C105M1U5HA7303
Numer produktu DigiKey
399-C340C105M1U5HA7303TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C340C105M1U5HA7303
Opis
CAP CER RAD MONO
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C340C105M1U5HA7303 Modele
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,290" x 0,160" (7,36mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,500" (12,70mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)