C336C183GAG5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
0.018 µF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C336C183GAG5TA
Numer produktu DigiKey
C336C183GAG5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C336C183GAG5TA
Opis
CAP CER RAD 18NF 250V C0G 2%
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C336C183GAG5TA Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,160" (7,11mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerancja
±2%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C