C336C103GAG5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Odpowiednik parametryczny
10000 pF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C336C103GAG5TA
Numer produktu DigiKey
C336C103GAG5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C336C103GAG5TA
Opis
CAP CER RAD 10NF 250V C0G 2%
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C336C103GAG5TA Modele
Kategoria
Funkcje
Niski poziom ESL
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,160" (7,11mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerancja
±2%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane - zagięte
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C