C335C184G5G5TA7301 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | C335C184G5G5TA7301-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | C335C184G5G5TA7301 |
Opis | CAP CER 0.18UF 50V C0G/NP0 RAD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.18 µF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C335C184G5G5TA7301 Modele |
Kategoria | Funkcje Niski poziom ESL |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Typ mocowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Obudowa / skrzynia Promieniowe |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,280" x 0,160" (7,11mm x 4,07mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,400" (10,16mm) |
Tolerancja ±2% | Rozstaw odprowadzeń 0,200" (5,08mm) |
Napięcie - znamionowe | Styl odprowadzeń Odprowadzenia formowane - zagięte |
Współczynnik temperaturowy | Bazowy numer produktu |
Temperatura robocza -55°C - 125°C |