C333C474M5U5CA7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Ilustracja dla C333C474M5U5CA7301 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C333C474M5U5CA7301
Numer produktu DigiKey
399-C333C474M5U5CA7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C333C474M5U5CA7301
Opis
.470UF 50.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne Z5U Promieniowe
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,160" (7,11mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)