C333C224M1R5HA7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.22 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C333C224M1R5HA7301
Numer produktu DigiKey
399-C333C224M1R5HA7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C333C224M1R5HA7301
Opis
CAP CER RAD MONO
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C333C224M1R5HA7301 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,160" (7,11mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)