C333C105M5U5TA
Numer produktu DigiKey
399-13935-ND
Producent
Numer produktu producenta
C333C105M5U5TA
Opis
CAP CER 1UF 20% 50V Z5U RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne Z5U Promieniowe
Modele EDA/CAD
C333C105M5U5TA Modele
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,160" (7,11mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)