C330C680JHG5TA
Numer produktu DigiKey
399-C330C680JHG5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C330C680JHG5TA
Opis
CAP CER RAD MONO
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 pF ±5% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C330C680JHG5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,300" x 0,200" (7,62mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,420" (10,66mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)