C330C334M1U5TA7303
Numer produktu DigiKey
399-C330C334M1U5TA7303TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C330C334M1U5TA7303CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C330C334M1U5TA7303
Opis
CAP CER 0.33UF 100V Z5U RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.33 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne Z5U Promieniowe
Modele EDA/CAD
C330C334M1U5TA7303 Modele
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,160" (7,11mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)