C330C222GDG5TA7303 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
2200 pF ±2% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C330C222GDG5TA7303
Numer produktu DigiKey
399-C330C222GDG5TA7303TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C330C222GDG5TA7303
Opis
CAP CER RAD MONO
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C330C222GDG5TA7303 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysokie napięcie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,300" x 0,200" (7,62mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,360" (9,14mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)