C330C222G1G5TA
Numer produktu DigiKey
399-C330C222G1G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C330C222G1G5TA
Opis
CAP CER RAD MONO
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C330C222G1G5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,160" (7,11mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,360" (9,14mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)