C330C183FAG5TA
Numer produktu DigiKey
C330C183FAG5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C330C183FAG5TA
Opis
CAP CER RAD 18NF 250V C0G 1%
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.018 µF ±1% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C330C183FAG5TA Modele
Kategoria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,160" (7,11mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerancja
±1%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Proste
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C