C330C104KCR5TA7303
Numer produktu DigiKey
399-C330C104KCR5TA7303TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C330C104KCR5TA7303CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C330C104KCR5TA7303
Opis
CAP CER 0.1UF 500V X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
C330C104KCR5TA7303 Modele
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,300" x 0,200" (7,62mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,420" (10,66mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Proste
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C