C330C103FAG5TA7301
Numer produktu DigiKey
C330C103FAG5TA7301-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C330C103FAG5TA7301
Opis
CAP CER 10000PF 250V C0G/NP0 RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±1% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C330C103FAG5TA7301 Modele
Kategoria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,160" (7,11mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,360" (9,14mm)
Tolerancja
±1%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Odprowadzenia formowane
Temperatura robocza
-55°C - 125°C