C330C101MHR5TA7303
Numer produktu DigiKey
C330C101MHR5TA7303-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C330C101MHR5TA7303
Opis
CAP CER 100PF 3KV X7R RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±20% 3000V (3kV) Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C330C101MHR5TA7303 Modele
Kategoria
Funkcje
Napięcie wysokie
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,300" x 0,200" (7,62mm x 5,08mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,420" (10,66mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Proste
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-55°C - 125°C