C328C332K1G5CA7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Ilustracja dla C328C332K1G5CA7301 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C328C332K1G5CA7301
Numer produktu DigiKey
399-C328C332K1G5CA7301TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C328C332K1G5CA7301
Opis
3300PF 100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)