C327C124K3G5TA
Numer produktu DigiKey
399-C327C124K3G5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C327C124K3G5TA
Opis
CAP CER RAD 120NF 25V C0G 10%
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.12 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C327C124K3G5TA Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,320" (8,13mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C