C326C565M3R5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
5.6 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C326C565M3R5TA
Numer produktu DigiKey
C326C565M3R5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C326C565M3R5TA
Opis
CAP CER RAD 5.6UF 25V X7R 20%
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C326C565M3R5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,160" (5,08mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)