C326C565J3R5TA7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
5.6 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C326C565J3R5TA7301
Numer produktu DigiKey
C326C565J3R5TA7301-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C326C565J3R5TA7301
Opis
CAP CER 5.6UF 25V X7R RADIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C326C565J3R5TA7301 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,160" (5,08mm x 4,07mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)