C326C183K1R5TA
Numer produktu DigiKey
399-C326C183K1R5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C326C183K1R5TA
Opis
CAP CER RAD MONO
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.018 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Promieniowe
Modele EDA/CAD
C326C183K1R5TA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)