C326C104M1U5TA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.1 µF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne Z5U Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C326C104M1U5TA
Numer produktu DigiKey
399-C326C104M1U5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C326C104M1U5TA
Opis
CAP CER RAD MONO
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C326C104M1U5TA Modele
Temperatura robocza
10°C - 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)