C325C184K3G5TA | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | C325C184K3G5TA-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | C325C184K3G5TA |
Opis | CAP CER RAD 180NF 25V C0G 10% |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 27 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.18 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C325C184K3G5TA Modele |
Kategoria | Funkcje Niski poziom ESL |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Typ mocowania |
Opakowanie Zbiorcze | Obudowa / skrzynia Promieniowe |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,300" (7,62mm) |
Tolerancja ±10% | Rozstaw odprowadzeń 0,200" (5,08mm) |
Napięcie - znamionowe | Styl odprowadzeń Odprowadzenia formowane - zagięte |
Współczynnik temperaturowy | Bazowy numer produktu |
Temperatura robocza -55°C - 125°C |