C324C390F3G5TA7301 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
39 pF ±1% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C324C390F3G5TA7301
Numer produktu DigiKey
C324C390F3G5TA7301-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C324C390F3G5TA7301
Opis
CAP CER 39PF 25V C0G/NP0 RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C324C390F3G5TA7301 Modele
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,230" (5,84mm)
Tolerancja
±1%
Rozstaw odprowadzeń
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C