C323C223FAG5TA7301 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | C323C223FAG5TA7301-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | C323C223FAG5TA7301 |
Opis | CAP CER 0.022UF 250V C0G/NP0 RAD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 33 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.022 µF ±1% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C323C223FAG5TA7301 Modele |
Seria | Typ mocowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Obudowa / skrzynia Promieniowe |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.) |
Pojemność | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,300" (7,62mm) |
Tolerancja ±1% | Rozstaw odprowadzeń 0,200" (5,08mm) |
Napięcie - znamionowe | Styl odprowadzeń Odprowadzenia formowane |
Współczynnik temperaturowy | Bazowy numer produktu |
Temperatura robocza -55°C - 125°C |