C323C202JAG5TA
Numer produktu DigiKey
399-C323C202JAG5TA-ND
Producent
Numer produktu producenta
C323C202JAG5TA
Opis
CAP CER 2000PF 250V C0G/NP0 RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2000 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 Promieniowe
Modele EDA/CAD
C323C202JAG5TA Modele
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,200" x 0,125" (5,08mm x 3,18mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,300" (7,62mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C